Ostu- ja tagastustingimused

Juriidiline nimi: Fotopaun OÜ Reg. nr: 11591300

Juriidiline aadress: Meelis AÜ 7, Laitse küla Saue vald

Harju maakond

Eesti

76302

1. Ostutingimused

1.1 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Fotopaun OÜ kaudu ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Kaubavalik ja hinnad muutuvad ette teatamata.

1.2 Ostmiseks kättesaadava kauba kogus on toodud ajalise nihkega ja võib tegelikust laoseisust erineda.

1.3 Ostu-müügi tehing loetakse sõlmituks (jõustunuks) sellest hetkest, kui kokkulepitud ettemaksusumma on laekunud Fotopaun OÜ arvele.

1.4 Tellitud kaup broneeritakse automaatselt.

1.5 Ostja ja Fotopaun OÜ vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimistega. Kui kokkuleppele ei jõuta, saavad pooled oma õiguste kaitseks pöörduda tarbijakaitse ametisse või Tallinna linnakohtusse. Erimeelsuste lahendamisel lähtuvad pooled Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

2. Tellimine 

2.1 Valige e-poest toode, mida soovite osta. Kõik Teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi.

2.2 Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.

2.3 Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage VORMISTA TELLIMUS.

2.4 Tellimuses tuleb täita kõik * (tärniga) tähistatud lahtrid.

3. Hinnad ja tasumine 

3.1 Kõik glassjazz.ee hinnad on Eurodes.

3.2 Peale soovitud kauba ostukorvi lisamist on Teil võimalik valida sobiv makseviis.

3.3  Toodete eest saate tasuda:

1) internetipanga kaudu. (Swedbank ja  SEB pangalinkide kaudu).

TAGASTUSED

Glassjazz e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates saadetise kättesaamist. Enne tagastamist palume teavitada kindlasti telefonil +372 53 73 9090 või kirjutada aadressil anneli@glassjazz.ee. Pärast kirja saamist ootame kauba tagastamist 14 päeva jooksul. Tagastus on aksepteeritav tingimusel, et tootel pole kasutamise ega kahjustuse jälgi.

Ostusumma hüvitamine tagastatud toodete eest toimub esimesel võimalusel, ent mitte hiljem, kui 14 tööpäeva jooksul alates toodete tagasi jõudmisest. Tagastamisega seotud saatekulud tasub klient.

Kui leiate, et Teile saadetud toode ei ole kvaliteetne või oleme teinud vea ja saatnud teile tellitust erineva toote või suuruse, tagastage see viivitamatult. Mittekvaliteetse või vale toote saatmise korral tagastame Teile nii toote väärtuse kui lähetuskulud niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul. Muudel põhjustel tagastatud kaupade tagastamiskulu kannab tarbija.

Toote ümbervahetamise korral lähetame uue toote teele niipea, kui vahetatav toode on meieni jõudnud. Toote ümbervahetamiseks valige välja asendustoode (eelnevalt veendudes, et see on e-poes olemas) ja kirjutage vahetuse soovist aadressile anneli@glassjazz.ee ja asendustoode broneeritakse Teie jaoks ära.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa Fotopaun OÜ toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame tagastamisel valida tähitud posti teenus. Säilitage postitamisel saadav dokument postitamise tõestamiseks.

Tagastamiseks või ümbervahetamiseks määratud kaubad adresseerige:

Fotopaun OÜ Meelise AÜ 7, Laitse küla Saue vald Harju maakond 76302

Küsimuste korral helistage palun tel: +372 5373 9090 või kirjutage aadressil anneli@glassjazz.ee. Aitame kiirelt!